Naudojimosi taisyklės

Prekės, kainos ir aprašymas

Etortas.lt stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais pirkėjo įspūdžiai apie prekės savybes gali skirtis nuo pateikto aprašymo. Etortas.lt neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Etortas.lt priimdami užsakymus individualiam gaminiui, įskaitant ir originalią puošybą, stengsis pagaminti maksimaliai artimą pateiktam užsakyme vaizdui ir/ar žodiniam apibūdinimui. Kadangi visi dekoravimo elementai gaminami rankomis, Etortas.lt pasilieka teisę užtikrinti vizualinį atitikimą tiek, kiek tai įmanoma dekoruojant rankų darbo elementais, nepažeidžiant skonio ir technologinių reikalavimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. Etortas.lt pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Produkto aprašymas pateikiamas svetainėje. Su aprašymu klientas gali susipažinti ir priimti sprendimą dėl užsakymo pateikimo. Pilna produkto sudėtis nurodoma etiketėje atsiimant gaminį.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje etortas.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

etortas.lt priima užsakymus:

Personalizuotams tortams –  prieš 1 savaitę iki atsiėmimo/pristatymo datos

Parduotuvės gaminius – pristatome tą pačią dieną jeigu užsakymas pateikiamas iki 12val., po 12 val. pateiktus užsakymus pristatome kitą dieną.

Apmokėti už iš Etortas.lt perkamas prekes galima:
Bankiniu pavedimu
Grynais atsiimant (COD)
Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

Atsiėmimo / Pristatymo sąlygos

Pristatymo kaina (su PVM): 9 eur Vilniaus mieste
Atsiėmimas „Beatričės saldumynai“ parduotuvėje darbo valandomis – nemokamas. Užsakymų atsiėmimas vykdomas darbo valandomis.

Atsiimant „Beatričės saldymynai“ parduotuvėje užsakymas atiduodamas bendra tvarka. Mokėjimas internetu nesuteikia pirmumo, jei parduotuvėje yra kitų klientų.

Pirkėjų pretenzijos dėl išvaizdos, svorio, kainos, kt, priimamos atsiimant gaminį. Vėliau pretenzijos dėl minėtų parametrų nebus priimamos.

Pristatymo paslauga Vilniaus mieste 9 eur
Kitur Lietuvoje vežame pagal individualų susitarimą, užpildant užsakymo formą ir/ar suderinant kitu būdu. Etortas.lt pasilieka teisę turėti +/- 2 valandų paklaidą nuo užsakyto laiko.

Nesuderinus transporto paslaugos užsakymo iš anksto, Etortas.lt negarantuoja, kad galės suteikti transportavimo paslaugą.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Etortas.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Kokybės garantija

Etortas.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Etortas.lt įsipareigoja prekę pakeisti. Etortas.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų transportavimo, laikymo ar naudojimo.

Etortas.lt tortų užsakymus vykdo su teisės aktais leidžiama 2 proc. svorio paklaida. Paklaidą gali lemti puošybos ir kiti elementai.

Rekomenduojame konditerijos produktus laikyti vėsioje vietoje ne aukštesnėje nei +6 C laipsnių temperatūroje. Už drėgnoje ir/ar šiltoje aplinkoje laikyto, gabento produkto neatitikimus užsakymui Etortas.lt neatsako.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Etortas.lt pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Etortas.lt informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Pagal valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtinimą UAB „Beatričės saldumynai“, 111695636, konditerijos cechas, Vilniaus apskr., Vilniaus m. sav., Vilnius, D.Poškos g. 19 A, transporto priemonių registracijos numeriai: JMF761 Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 130013569 turi teisę verstis maisto tvarkymu.

Kontaktai:

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB „Beatričės saldumynai“

Adresas: D. Poškos g. 19 A, LT-08123, Vilnius

Įmonės kodas: 111695636
PVM kodas: LT100000986916

Tel. +370 650 97050

info@beatricessaldumynai.lt

etortas.lt